Paylaş
İLETİŞİM
AŞAĞI KAYDIR
Ana sayfaya dön

Sinema TV kampanyaları

//Sinema TV

Sinema TV

Sinema TV kampanyaları

Sinema TV Türkiye'de farklı temalara ait sinema kanallarıyla hizmet veren bir özel televizyon kuruluşu. Peki nedir bu kanallar?

SinemaTV
Stresini atmak ve dinlenmek için oturup televizyonu açıyorsun fakat izlediğin tüm o haberler, diziler ve programlar seni daha da gergin biri haline getiriyor. Tek yapman gereken SinemaTV’yi açmak. Hollywood stüdyolarının büyük gişe filmlerinden, bağımsız sinemanın en başarılı örneklerine, dünyaca ünlü dizilerden kült filmlere, hepsi SinemaTV’de!

Sinema 1001
Sinemaya yön veren filmler aynı zamanda izleyenin de hayatına büyük katkılar sunan, sinema tarihinin en önemli filmleridir. Risk almayı sevmeyen, hep en iyisini isteyen izleyiciler için; her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken, tarihe iz bırakmış olan 1001 sinema eseri Sinema 1001’de!

Sinema Aksiyon
Ajanlar, tetikçiler, yaratıklar, savaşlar, istilalar, Bruce Willis’ler, Jet Li’ler… Aksiyon tutkunlarına özel her şey bu kanalda. 24 saat macera, aksiyon, korku ve gerilim dolu filmler Sinema Aksiyon’da!

Sinema Aile
Ailece keyifle bir film izlemeye karar verdiniz ama hangi film ailece izlenir ki? Sinema Aile sizin için çoktan seçti bile! Dededen toruna, tüm aile bir arada izlenebilecek en başarılı animasyonlar, eğlenceli film ve diziler Sinema Aile’de!

Sinema Komedi
Komedi filmlerinden vazgeçemeyenler, kahkahalarla eğlenmek isteyenler; bu kanalda ağlamak yok, gülmek var! Klasikleşmiş komediler, gülmekten gözlerini yaşartacak yeni filmler, romantik komediler ve çok daha fazlası Sinema Komedi’de!

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN HAZIR MISINIZ?

İLETİŞİM
Kapat